Formy płatności

Dokonując zakupów mogą Państwo wybrać najdogodniejszą w danej chwili formę płatności. Mogą Państwo dokonać zapłaty w chwili składania zamówienia lub przy odbiorze zamawianych produktów. Poniżej opisujemy metody płatności dostępne w naszym sklepie.

 

 

Przelew tradycyjny


Po złożeniu zamówienia na Państwa adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie wraz z numerem konta. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

 

 

Szybkie płatności internetowe


Forma podobna do przelewu bankowego, jednak realizowana dużo szybciej. Podczas składania zamówienia zostają Państwo przekierowani do witryny internetowej swojego banku, gdzie będzie można dokonać przelewu w czasie składania zamówienia. Po jego dokonaniu nasz system otrzyma informację o płatności. Forma ta jest najszybsza, gdyż pieniądze przelewane są w trybie online z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. W tym celu należy zaznaczyć opcję PayU, PayPal lub DotPay.
 

 

 

Karta płatnicza


Bezpieczna płatność kartą płatniczą realizowana przy składaniu zamówienia. W tym celu należy zaznaczyć opcję PayU, PayPal lub Dotpay

 

 

Pobranie


Płatność gotówką przy odbiorze towaru kurierowi. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

 

 

Dane konta bankowego


Bank: mBank

Nazwa konta: mBIZNES Konto

Waluta: PLN

Numer rachunku: 62 1140 2004 0000 3902 5151 6120

Numer rachunku IBAN: PL62 1140 2004 0000 3902 5151 6120

SWIFT / BIC: BREXPLPWMBK

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl